Meniu Uždaryti

Langų valymo roboto nuoma Ignalinoje / Vilniuje

Hobot 298 yra aukštos kokybės langų valymo robotas, skirtas automatiškai valyti langus ir kitas stiklo paviršius.

Langų valymo roboto nuoma Ignalinoje / Vilniuje

Paros kaina: 15eurų, papildoma para +5 eurai.

Imamas 100 eurų užstatas.

Štai pagrindinės šio roboto savybės ir funkcijos:

  1. Automatinis purškimas: Hobot 298 turi integruotą drėgmės purkštuvą, kuris automatiškai purškia valiklį ant valymo pagalvėlės. Tai užtikrina tolygų valiklio padengimą ir padeda efektyviai pašalinti nešvarumus.
  2. Ultragarsinės bangos technologija: Šis robotas naudoja ultragarsines bangas, kurios sukuria mikropluoštą, efektyviai pašalinant nešvarumus, riebalus ir bakterijas.
  3. Dviejų valymo padų sistema: Hobot 298 naudoja dviejų valymo padų sistemą, kurią sudaro šveitimo pagalvėlė ir mikropluošto pagalvėlė. Šveitimo pagalvėlė naudojama, kad pašalintų sunkius nešvarumus, o mikropluošto pagalvėlė naudojama, kad valytų ir džiovintų paviršių.
  4. Saugumas: Hobot 298 turi kelias saugumo funkcijas, įskaitant UPS (nepertraukiamo maitinimo) sistemą, kuri užtikrina, kad robotas nekristų nuo lango, jei nutrūksta elektros. Be to, jis turi algoritmus, leidžiančius robotui atpažinti langų kampus ir neleidžiančius jam nukristi.
  5. Nuotolinio valdymo pultas: Hobot 298 komplekte yra nuotolinio valdymo pultas, leidžiantis jums lengvai valdyti robotą ir pasirinkti iš skirtingų valymo režimų.
  6. Tinka įvairiems stiklo paviršiams: Šis langų valymo robotas yra suderinamas su įvairiais stiklo paviršiais, įskaitant veidrodžius, stiklo duris, vitrinas ir daugiau.