Meniu Uždaryti

Mobilios pirties nuoma

Pirties ant ratų nuoma Ignalinoje

  • Galime atvežti į jūsų nurodytą vietą. Jūsų namus, sodybą ar ežero pakrantę visoje Aukštaitijoje.
  • Puiki pramoga ir puikus poilsis gamtoje
  • Taip pat galima kubilo nuoma + pirties nuoma
  • Puikus pasirinkimas švenčiant mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius arba kitas šventes.
  • Pirtis įkaista per 30 Minučių!
  • Paros Kaina Tik 100 €
Pirties ant ratų nuoma Ignalinoje
Pirties ant ratų nuoma puiki proga pasimėgauti pirties galimybėmis, bei atsipalaiduoti. Taip pat turite galimybę, mėgautis pirtimi prie ežero!

Pirties ant ratų nuoma iš Girminiai.lt

Vis dažniau atsiranda pirties fanų, kurie nori pasikaitinti prie pat ežero kranto. Todėl mes jums galime pasiūlyti pirties ant ratų nuomą. Ši pirtelė yra sumontuota ant priekabos, todėl galima ją eksportuoti į norimas vietas. Tačiau reikia nepamiršti, kad po stipraus lietaus reikia įvertinti žemės minkštumą, kadangi pirtis gali susėsti ir jos nebeištems arba bus suniokota žolė. Taip pat pirtelė dažnai yra komplektuojama su mobiliu kubilu už papildomą mokestį. Mobilios pirties kaina parai pas mus prasideda nuo 80 eurų. Joje gali tilti iki 6 suaugusiųjų asmenų, maloniam pasisedėjimui. Pati pirtis įkaista per 30 – 40 minučių. Viduje taip pat yra 40 litrų vandens bakas, kuris turi būti pastoviai pripildytas, o iš jo galima naudoti vandenį, garo užpylimui. 

Mobilios pirties privalumai

Visais pirties malonumais galite mėgautis vieni arba su draugais, šeima, giminaičiais. Tai puikus būdas atitrukti nuo kasdieninės rutinos, pailsėti ir pabėgti nuo savo minčių. Mobili pirtis padės jums pašalinti esamą stresą, atpalaiduos jūsų raumenis, bei sumažins esamus sąnarių skausmus, išvalys negyvą odą, pašalins toksinus.

Pirtis ne tik yra pramoga, tačiau teikia ir naudą jūsų sveikatai. 

Lietuviškos pirties istorija

Pirmą kartą lietuviška pirtis buvo paminėta Rusų, Ipatijaus metraštyje, kuriame buvo aprašyta, kad kunigaikštis buvo nužudytas, kuomet ėjo į pirtį. Tai reiškia, kad 13 amžiuje, pirtys jau buvo įprasti statiniai . Pirtys taip pat buvo minimos Livonijos ir Kryžiuočių ordinų kronikose, o paskui 15 ir 17 amžiuose ir dvarų inventoriuje. Teodoras Narbutas remdamasis istoriniais šaltiniais, 19a  rašė, kad senovėje turtingesni lietuviai mėgo maudytis šiltose maudyklėse, o kartais net ir daugiau nei vieną kartą. Pas turtingesnius ponus būdavo maži pastatėliai, kurie vadinami pirtelėmis. Vanduo būdavo šildomas ant akmenų.