Meniu Uždaryti

Mobilaus Kubilo Nuoma

Mobilaus kubilo nuoma Ignalinoje

Mobilaus kubilo nuoma Ignalinoje

Nuomojame mobilius kubilus Ignalinos rajone. 

 • Puiki pramoga.
 • Jakuzzi rėžimas
 • Talpa 6 – 8 žmonės
 • Turime du mobilius kubilus
 • Kubilo skersmuo 2 metrai
 • Gylis yra 0,85 metro, 
 • Kubilai 2021 metų gamybos
 • Viduje ir išorėje LED švieselės
 • Staliukas gėrimams

Galimybė komplektuoti kartu su Mobilios pirties nuoma

Mobilaus kubilo nuomos pramogos

Kubilo nuoma yra puikus sprendimas įvairiausios pramogoms, tiek pasibūti vienam, tiek su šeima, draugais , antrąja puse. Mūsų visi kubilai yra mobilūs, todėl galime pristatyti į jūsų lokaciją. Primename, kad dirbame tik Ignalinos apskrityje. Nuomos kaina priklauso nuo norimo laikotarpio ir datos, kainas galite matyti puslapio viršuje. Visi kubilai yra vienodo dydžio, su tiek pat masažinių sistemų, bei LED švieselių. 

Jums reikės patiems pasirūpinti vandeniu, elektra ir malkomis. Kubilas žiemos metu kūrenasi apie 4 – 5 valandas, viskas priklauso nuo jūsų naudojamų malkų storio. Vasaros metu, dažniausiai kubilas įsikūrena per 3 – 4 valandas.

Kubile rekomenduojama laikyti ne didesnę, nei 38 laipsnių temperatūrą.

Kaip išlaikyti norimą temperatūrą kubile?

Kuomet klientams pristatome kubilą, jiems duodame ir termometrą. Pasiekus 36 laipsnių temperatūrą, rekomenduojame nebekrauti pilno pečiaus. Įdekite dvi mažas malkytes ir pridarykite oro patekimą į kubilą. Tuomet jūsų įdėtos malkos tiesiog smilks. Kai temperatūra pasiekia 37 – 38 laipsnius, dėkite tik po vieną mažą malką ir beveik pilnai uždarykite oro paėmimą.

Kaip reikia kūrenti kubilą?

 1. Kuomet kubilas pristatomas pas klientą, jis atreguliuojamas su gulsčiuku, kad stovėtų lygiai.
 2. Tuomet reikia pripildyti vandeniu. (Būtinai turi būti apsemtos abi cirkuliacinės žarnos).
 3. Tik tuomet galime pradėti kubilo kūrenimą. Jeigu žarnos nėra apsemtos, jokiais būdais nekurkite kubilo, kadangi jį sudeginsite. 
 4. Vandenį galima išleisti tik tuomet, kai kubilas nesikūrena ir yra atvėsęs pečius. Jokiais būdais neišleidinėkite vandens, kuomet pečius yra dar karštas arba jame yra žarijų. 

Mobilaus kubilo nuomos privalumai

Kubilu galima mėgautis vienam, keliems ar net šešiems asmenims. Kubilas pasiekia savo reikiamą temperatūrą per tris valandas ( 38 laipsnius). Kūrenama yra malkomis. Ilgai išlaiko šiltą vandenį, nes šonai yra apšildyti. Kitą dieną, užteks įmesti vos kelias malkas ir bus pasiekta reikiama temperatūra. Kad kubilas neatvėstų, galima uždėti ir dangtį. 

Kubile yra Jacuzzi rėžimą, kuris atliks jums nuostabų masažą ir atpalaiduos jūsų kūną. Masažo stiprumą galima reguliuotis pagal savo norimus. Viduje ir išorėje įmontuotos LED lemputės, tad naktį, kubilas atrodo labai gražiai. Kubilas yra su saugikliais ir saugia elektros instaliacija, kad užtikrintų saugumą. Kad gautumėte visus malonumus, jums reikės 220 v elektros srovės. Yra įrengta didelė lentynėlė gėrimams. 

Mobilaus kubilo nuomos privalumai